درباره ما

فروشگاه اینترنتی سناتور آفیس، فروش آنلاین کلیه اقلام اداری مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها

همیشه جهت انجام کار درست نیاز به وسیله درست است . تهیه وسایل مورد نیاز کار ، با قیمت مناسب ، کیفیت مناسب و زمان مناسب همیشه یکی از دغدغه های مدیران موفق بوده است . مدیرانی  که می خواهند از فضا ، زمان و هزینه خود نهایت بهره وری را داشته باشند تا جایی که حتی شرکتهای کوچک نیز یک نیرو یا زمانی از کار یک نیرو را به خرید اختصاص میدهند و ماموران خریدی هستند که میخواهند مسولیت خود را به بهترین شکل و با خیال آسوده انجام دهند. ما این مسایل را در خصوص قسمتی از کار آنها درک کردیم و سعی بر آن داریم تا در زمینه کلیه اقلام و ماشین آلات اداری و بایگانی این دغدغه را کاهش دهیم .

گاهی اوقات شما تنها میخواهید خاطرات یک روز خود یا یادداشتهای روزانه خود را ثبت کنید ،گهگداری میخواهید مدارک و پرونده های شخصی خود را در خانه یا دفتر شخصی خود مرتب کنید یا شاید هم بخواهید برای کاردستی و آموزش فرزند خود یک پانچ یا قیچی صورتی کوچولو بخرید . همه این موارد نیاز به ملزومات اداری دارد که تماما تخصص ماست و همه این جا جمع ، قابل مقایسه وقابل خرید می باشد .  

فروشگاه سناتور از سال 1387 فعالیت خود را در خیابان ایرانشهر شروع کرد و در طی 10 سال توانست مشتریان زیادی از شرکتها ، سازمانها و بانکهای معتبر  را با انجام خدمات و قیمت مناسب خود راضی کند و رزومه قوی از خود به جا بگذارد .

  در سال 1396 بر آن شدیم تا در راستای خدمت رسانی بهتر و گسترش کسب و کار خود  و ایجاد اشتغال بیشتر با یک گروه جوان و با انگیزه یک فروشگاه فروش مستقیم در اینتر نت ایجاد کنیم تا علاوه بر مشتریان سابق بتوانیم طیف بیشتری از مشتریان را با خدمات و محصولات خود آشنا کنیم . سایت www.senatoroffice.com  نتیجه این کار گروهی است که سعی دارد تا با تلاش بیشتر سهم مناسبی از ارایه خدمات بر پایه وب داشته باشد .

 

در این راه نهایت سعی خود را کرده ایم تا فرآیند انتخاب و خرید به حداکثر سادگی برسد، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات وپیشنهادات و انتقادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمد تر کردن این فرآیند هستیم. بنابراین اگر علاقمند به درمیان گذاشتن نظرات خود باما هستید، لطفا آنها را به آدرس info@senatoroffice.com  ارسال کنید یا شماره پشتیبانی ( 02188499374) تماس بگیرید .